Play News

NOWE: NaviExpert w Play wersja 8.0!!

NaviExpert w Play 8.0 z CB i asystentem pasa ruchu.
Asystent pasa ruchu oraz bezpłatna funkcja CB pozwalająca kierowcom zgłaszać i odbierać w czasie rzeczywistym informacje m.in. o wypadkach, fotoradarach i kontrolach drogowych – to dwie nowości w nawigacji NaviExpert w Play. Ich wprowadzenie poprawi komfort kierowców, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo na drodze.


Aby pobrać aplikację wejdź na stronę http://play.getne.pl
Najnowsza wersja nawigacji NaviExpert w Play jest już dostępna na telefony z Androidem. Oprócz możliwości omijania korków i innych utrudnień drogowych, użytkownicy nawigacji uzyskują dostęp do kilku nowych funkcjonalności.Ostrzeżenia przez CB Nową, społecznościową funkcją aplikacji jest CB (ang. Citizen-Band – pasmo obywatelskie), działające podobnie jak nadajniki CB radia, tylko bez fonii. Użytkownicy mają do dyspozycji prosty w obsłudze, interaktywny mechanizm pozwalający na zgłaszanie i odbieranie ostrzeżeń od innych kierowców. NaviExpert w Play z funkcją CB umożliwia kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.

 

Na właściwym pasie Kolejną ze zmian wprowadzonych w najnowszej wersji NaviExpert w Play dla telefonów z systemem Android, która wpłynie na poprawę komfortu użytkowników aplikacji, jest asystent pasa ruchu. Dzięki niemu kierowca wie wcześniej, jakie pasy są na danym skrzyżowaniu i w jakich kierunkach może się z nich poruszać. Pomoże to użytkownikom nawigacji z wyprzedzeniem podjąć decyzję, który pas zająć, by móc płynnie przejechać przez bardziej skomplikowane skrzyżowania i rozjazdy. Asystent pasa ruchu jest dostępny na drogach krajowych, wojewódzkich oraz na głównych ulicach w największych miastach Polski – m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Trójmieście.Prościej się nie da Funkcja CB i asystent pasa ruchu to nie wszystkie udogodnienia w najnowszej wersji NaviExpert dla abonentów Play. Aby poprawić komfort korzystania z samej aplikacji uproszczone zostały ustawienia i poprawiona łatwość użytkowania nawigacji. Większość opcji jest dostępna już z poziomu głównego ekranu, a podstawowa funkcja – czyli nawigowanie do celu – jest uruchamiana za pomocą jednego kliknięcia.


Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert w Play mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres play.getne.pl. Pierwsze 30 dni korzystania z nawigacji w ramach testu jest bezpłatne, później koszt korzystania z usługi to 14,76 PLN miesięcznie.Aby pobrać aplikację wejdź na stronę http://play.getne.pl